İade ve İptal Politikası

Kullanmakta olduğunuz web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde size sunulan mesafeli satış sözleşmesini ve ön bilgilendirme formunu kabul etmiş sayılırsınız.

Sipariş ettiğiniz board ve bagslerin siparişiniz üzerine özel olarak basıldığını hatırlatmak isteriz.

Siparişimi iade/iptal edebilir miyim?

Siparişinizi, adresinize teslim edildiği tarihten itibaren en geç üç (3) iş günü içerisinde iade/iptal edebilirsiniz, önce konu ile ilgili sipariş numaranızı da belirterek lütfen bizimle +90 530 528 60 73 WhatsApp numarası ile iletişime geçiniz. İade edilen ürünler için  (kargo + ambalaj + işçilik masrafları) müşteri tarafından karşılanır. Bu bedel iade süreci tamamlandıktan sonra müşteriye iade edilecek tutardan kesilecektir. Müşteri kargo şubesinde herhangi bir ödeme yapmayacaktır. Ödeme iadelerinin süresi 14 iş gününe kadar uzayabilir.

Önemli: Kullanılmış, hasar görmüş, lekelenmiş, katlanmış, yırtılmış yani kısaca başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan hasarlı ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Bize iade edilmiş ürünlerde uzmanlarımız tarafından herhangi bir zarar tespit edildiği takdirde iadeniz kabul edilmez ve kabul edilmeme sebebinin yer aldığı bir yazı ile birlikte paket, gönderi bedeli müşteriye ait olmak üzere, müşteriye geri gönderilir.

Ürünü nasıl iade edebilirim?
İade edilen ürün orjinal ambalajında iade edilmelidir. Satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, yani başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Çerçeveler için akrilik cam üzerindeki koruyucu film çıkarılmamış olmalıdır.

Ürünleri iade/iptal etmenin maliyeti var mı?
İade edilen ürünler için  (kargo + ambalaj + işçilik masrafları) müşteri tarafından karşılanır. Bu bedel iade süreci tamamlandıktan sonra müşteriye iade edilecek tutardan kesilecektir. Müşteri kargo şubesinde herhangi bir ödeme yapmayacaktır. Ödeme iadelerinin süresi 14 iş gününe kadar uzayabilir.

Kargomu teslim almazsam ne olur?
Müşteri kargosunu teslim almaz ve kargo ofisimize geri dönerse, müşterinin siparişi iptal edilir. Gönderi ve ambalaj maliyetimizin karşılanması adına müşterinin alışverişini yaptığı sırada ödediği bedelden 85 TL kesilerek müşteriye ödemesi iade edilir.


Paketim ve ürünlerim kargoda hasar görürse ne olur?
Normal şartlarda paketin size sağlam bir şekilde ulaşmış olması gerekmektedir zira posterlerinizi son derece sağlam bir postüp içerisinde göndermekteyiz. Ancak buna rağmen kargo elemanı paketinizi size ezilmiş bir vaziyette getirirse ve içindeki ürünlerin zarar görmüş olabileceğini düşünüyorsanız lütfen paketi KABUL ETMEYİNİZ. Her halükarda paketi alıp almamakla kararsızsanız lütfen +90 530 528 60 73 WhatsApp numaramıza bize paketin bir görselini gönderiniz size derhal yardımcı olacağız. 

Bana yanlış ürünler gönderildi, ne yapmalıyım?
Emin olmak için öncelikle siparişinizi tekrar kontrol ediniz. Eğer yanlış ürün gönderildiyse lütfen bizimle +90 530 528 60 73  WhatsApp numarası ile iletişime geçiniz.